عضویت     ورود  هر كه پند بپذيرد از رسوايي در امان باشد . حضرت علي (ع) جمعه، 4 اسفند ماه ، 1396

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 3846 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 3777 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 3869 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 3811 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 10175 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 4041 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 5445 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 5167 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 4255 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 6234 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 4901 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 12649 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 8927 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 6344 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 4536 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 5097 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 4615 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 5493 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 4244 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 4377 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 7109 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 6519 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6433 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 4711 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 4953 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 7373 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 6073 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 5479 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 10628 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 8600 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 37812 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 16635 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 20097 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 23566 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 21215 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 23568 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 35984 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 18493 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 15802 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 19378 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: استفاده از کنتورهای کارتی به جای کنتورهای الکترومکانیک و مزایای آنها نسبت به نوع قدیمی
· 2: كاهش توان مصرفي در مدارهاي CMOS با استفاده از تكنيكهاي كاهش جريان نشتي و توان Glitch
· 3: تجربه‌ای در طراحی و ایجاد یك محیط چند مأموره پیچیده مشتمل بر مأمورهای ناهمگون
· 4: ارزيابي قابليت اطمينان نيروگاه هاي بادي منجيل و نيشابور
· 5: A Survey of Speech Bandwidth Compression Techniques
· 6: Wiring With Plastic
· 7: INDUSTRIAL ELECTRONICS FOR ENGINEERS, CHEMISTS, AND TECHNICIANS
· 8: IEEE Std 1293™-1998/Cor 1-2008
· 9: A Method for Binary Image Component Parallel Labeling Algorithm Based on CUDA
· 10: نقشه و راهنمای تعمیرات مدل DVD-S1818K
· 11: A Bio-inspired Genetic Algorithm Applied to a Constrained Optimization Problem in Power Systems
· 12: اثرات متقابل تغيير نقطه فروش انرژي بمشتركين صنعتي بزرگ
· 13: ISO/IEC 10861
· 14: مفاهيم بانك رابطه اي - قسمت دوم
· 15: کنترل سطح سیستم آزمایشگاهی چهارمخزنه توسط شبکه های عصبی
· 16: Why and How Should High-Speed Aircraft Electronics Be Liquid Cooled?
· 17: The_C++_Standard_Library
· 18: بهينه سازی پاسخ حسگرهای حرارتی فلز-نيمه هادی
· 19: Volunteer-Based Distributed Traffic Data Collection System
· 20: Analysis of TCP and DTN Retransmission Algorithms in Presence of Channel Disruptions

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - مشکل با منبع تغذیه 0 تا 30 ولت

مشکل با منبع تغذیه 0 تا 30 ولت
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> الکترونیک Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ali282
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

75891.90 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: شنبه، 7 فروردين ماه ، 1389 23:30:28 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

خواهش میکنم آقا مرتضی بله بگردی میتونی پیدا کنی تو آمپر مترا زیاد استفاده میشه اگه بتونی نظلامیشو پیدا کنی عالیه اما هست
اما رله .در منبع تغذیها برای دیدن ماکزیم جریان دوسر پراب رو بهم میزنن تا جریان اتصال کوتاه رو ببیننید حالا بجای این کار میان یک رله در خروجی میزارن و برای تسط جریان به اون فرمان میدن

در ضمن اگر 50 درصد رو گرفتید شما همانطور که میدونید با آپ امپ تبدیل به یک سطح ولتاژ میکنید و با همون میتونید کالیبرش کنید

Back to top
View user's profile Send private message
mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 فروردين ماه ، 1389 23:35:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با تشكر. راهه خوبيه اگه تلرانسشون كم باشه كه بايد پيدا بشه با تلرانس كم اگه بخواد 50 درصد تلرانس داشته باشه كه ديگه دو صدم اهم نميشه.

Morteza_rk wrote:
ممنون از راهنمائیتون دوست عزیز

البته با تلرانسهای بالاتر هم میشه ، مشکلی نیست. راستی منظورتونو از رله و اتصال کوتاه و .. متوجه نشدم! میشه بیشتر توضیح بدید؟

من خودمم همين فكر ميكردم. تو اين منبع تغذيه ها كه ميگن چقدر خروجي ميدن وقتي ولوم مربوط به جريان ميچرخونين همزمان رله 1 لحظه خروجي اتصالي بده و همون مقاومت 2 صدمي اتصال كوتاه كنه و بگه حداكثر ميشه چقدر آمپر كشيدوفقط 1 لحظه كوتاه بايد اتصالي بده رلر.
موفق باشين

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ali282
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

75891.90 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 فروردين ماه ، 1389 23:46:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

متوجه نشدید نمیشه مقاومت 0.02رو اتصال کوتاه کرد اون نمونه گیر ماست نمیشه به اون دست زد شما وقتی دارید ماکزیمم جریان رو میسنجید نمیتونید در خروجی ولتاژی داشته باشید منطقیشم همینه روی بار باید جریان وولتاژ بار باشه
Back to top
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 فروردين ماه ، 1389 00:00:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

بله ، ممنون.

حالا دوستمون delta2010 معلوم نیست کجان!؟ نمی دونم بالاخره به نتیجه رسیدن یا نه؟

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
delta2010
کاربر عادی
کاربر عادی

117636.68 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 فروردين ماه ، 1389 10:12:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام . ممنون عجب اطلاعاتی

هنوز مغازه های باز نکردن قطعه ها را هنوز عوض نکردم . Wink

younes1384
کاربر عادی
کاربر عادی

103750.38 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 فروردين ماه ، 1389 14:32:16 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
خدمتتون بگم اگر منم جاي شما بودم اي سي هاي مدار را چك ميكردم كه ايا سالم هستند يا نه ويا حتي روشن هستند يا نه به اين صورت كه ولتاژهاي تغذيه اي سي ها را چك ميكردم و از روشن بودن انها مطمن ميشدم و بعد با تعويض انها از سالم بودن شان مطمن ميشدم(اگر اسكوپ نداشتم) مخصوصا اون وسطي(توي نقشه)
در مورد امپر متر كه در مباحث بالا ديدم 3 روش براي اندازه گيري جريان وجود دارد كه عبارتند از اندازه گيري ولتاژ روي يك مقاومت معين يا اندازه گيري اثر هال ويا اندازه گيري دما روي سيم و ويا يك المان خاص
شما ميتونيد ياك مقاومت يك اهمي بگذاريد و ولتاژ بدست امده رو اندازه گيري كنيد كه بايد به افت ولتاژ توجه كنيد كه ايا براي شما مهم است يا نه
يا اينكه مقدار ميدان مغناطيسي سيم حامل جريان را بدست اوريد كه به ان اثر هال ميگويند و سنسور هاي اثر هال توي بازار هست (از 7 الي 20 هزار تومان) البته خودم روي بعضي بورد ها ديدم كه اين سنسور را ساخته اند و خيلي پيچيده به نظر نميرسيد.
يك روش ديگر هم وجود داره كه مقدار افزايش دماي سيم را دراثر عبور جريان اندازه ميگيرند كه هم نياز به ترمومتر بسيار دقيق هست وهم روش صنعتي است. tick

Back to top
delta2010
کاربر عادی
کاربر عادی

117636.68 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 فروردين ماه ، 1389 17:04:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

آقا من مقاومت ها و 2n3055 را هم عوض کردم ولی فایده ای داشت .

مشکل از اینا نبود

وقتی که روی بعضی از قطعه ها دست میزارم ولتاژ شروع می کنه بالا میره تا 5 ولت

ولی در حالت عادی هیچ ولتازی نداره .

در ضمن مقاومت های 82 اهم و اون 1 واتیه خیلی داغ میکنه .

دیگه نمیدونم چیکارش کنم .

mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 فروردين ماه ، 1389 20:55:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام.من اين منبع تغذير با پروتيوس شبيه سازي كردم ولي مشكل داره. لطفا شما كمك كنين ايراداش بگيرين.مچكرم
اينم لينك دانلودش

Back to top
mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 فروردين ماه ، 1389 21:11:25 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ali282 wrote:

اما رله .در منبع تغذیها برای دیدن ماکزیم جریان دوسر پراب رو بهم میزنن .......

دوست عزيز شما خودتون گفتين پراب اتصال كوتاه ميكنن خوب با اين كار رو مقاومت 2 صدم افت ولتاژ پيدا ميشه ديگه.ميشه 1 خورده بيشتر توضيح بدين.ممنون

Back to top
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 فروردين ماه ، 1389 21:51:30 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

والا من دیگه عقلم قد نمیده! ولی تا اونجائیکه من تجربه دارم در مواردی که با دست زدن به بعضی از عناصر مداری مقدار ولتاژ تغییر می کنه مشکل از زمین مدار یا همون GND هستش!

شما باید زمین تک تک عناصر بخصوص آی.سی ها رو چک کنید. در این موارد معمولا ایجاد نویز قوی مشکل ساز میشه که اونم بخاطر وجود مشکل در گراند مدار هست.

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 فروردين ماه ، 1389 21:57:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Quote:
سلام.من اين منبع تغذير با پروتيوس شبيه سازي كردم ولي مشكل داره. لطفا شما كمك كنين ايراداش بگيرين.مچكرم

نه... نه... نه... Evil or Very Mad

این امکان نداره! من خودم این منبع تغذیه رو ساختم و صد در صد جواب گرفتم! این که دیگه رد خور نداره! تازه بغیر از شما چند نفر دیگه هم به من ایمیل دادن و بابت این پروژه تشکر کردن و از کارکرد اونم راضی بودن.

ضمن اینکه این منبع تقریبا معروفه و من توضیحات و فایل هاشو در چند وبلاگ ایرانی دیگه هم دیدم. یه جای کار شما می لنگه.

از قدیم گفتن آدم از هرچی بترسه سرش میاد!؟ منم تمام دغدغم این بود که نکنه من این مدارو بذارم روی وبلاگم بعد کار نکنه! بخاطر همین حدود 25 تومن خرج کردم تا خودم یکی بسازم بعد اگه نتیجه داد بذارمش روی وبلاگم. که نتیجه داد و منم گذاشتمش ، ولی حالا...

Back to top
mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 10 فروردين ماه ، 1389 00:30:32 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

دوست عزيز مشكل از خود منه.من اشتباه بستم مدارش ولي هرچي ميگردم پيدا نميكنم اشكالش نگفتم كه مداري كه شما دادين اشتبا هه.سوي تفاهم شد.ببخشيد.من خودم اين مدارر اشتباه بستم چندتاشم گرفتم ولي باز شبيه سازي نميكنه.مدار شما درسته حتما
Back to top
mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 10 فروردين ماه ، 1389 14:18:44 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

بچه ها من ايراداي اين مدارر تا حدودي گرفتم ديگه هم به نظرم ايرادي نداره.شماها 1 لطفي كنين بگيرين مشكل اين مدار.به احتمال زياد از منبع تغذيشه من نميدونم تو پروتوس چطوري بايد از ترانس استفاده كنم.لطفا راهنمايي كنين.مچكرم.تو خروجي فقط 56صدم ولت ولتاژ دارم.
اينم لينك دانلودش

Back to top
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 10 فروردين ماه ، 1389 20:17:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ببخشید ، من فکر کردم که شما منظورتون مداری بود که من گذاشتم.

من فایلی رو گذاشتین دانلود کردم. یکم بررسیش می کنم ببینم چی میشه.

Back to top
delta2010
کاربر عادی
کاربر عادی

117636.68 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 11 فروردين ماه ، 1389 13:20:25 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

من tl081 را هم عوض کردم . هر 3 را ولی بازم کار نمیده . Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad

mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 11 فروردين ماه ، 1389 13:43:38 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا مرتضي ميشه سايت اصلي كه اين مدار گذاشته بود بدين تو سايت
http:/www.smart kit electronics.com رفتم ولي اصلا نبود همچين سايتي.اگه ميشه آدرس كاملش بزارين.مچكرم

Back to top
mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 11 فروردين ماه ، 1389 14:51:57 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا بلاخره من جواب گرفتم.فكر ميكنم نقشه آقا مرتضي 1 ايراده كوچيك داره.من كلكتور ترانزيستور bc548 زدم به كلكتور 2n3055 مدار درست شد و كار ميكنه.تو نقشه واقعي پايه كلكتور bc548 به پايه 6 آي سي 3ومي خورده بود يني آي سي كه ته مداره.شايد مشكل delta2010 هم همين باشه.اينم لينك دانلودش كه درس كار ميكنه

Back to top
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 12 فروردين ماه ، 1389 12:20:43 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

والا من سر از کار شماها در نمیارم! حرفاتون خیلی عجیب و غریبه! Shocked من که این منبع رو با همین شماتیک و PCB ساختم و نتیجه هم گرفتم ، حالا شما می گید که کار نمی کنه!؟ Question Evil or Very Mad

واقعا مغزم داره منفجر میشه!؟ Evil or Very Mad

اینکه شما کلکتور این دوتا ترانزیستور رو بهم وصل کردین با نقشه ی اصلی خیلی فرق داره ، بابا به خدا من انقدر هم ناشی نیستم که بخوام همچین سوتی در رسم مدارم بدم.   Crying or Very sad Sad

Back to top
jordan77
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

63831.72 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 12 فروردين ماه ، 1389 12:25:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

آقا منبع تغذیه ایشون کار میکنه منم تایید می کنم . Wink

دوست عزیز mahdifah این کاری که کردین ( کلکتور ها را به هم متصل کردین ) اشتباه محض هست . Shocked

یه بار تست کنین یا 13.5 میده یا 0 .

Back to top
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 12 فروردين ماه ، 1389 12:35:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام دوست عزیز jordan77

خدارو صد هزار بار شکر که یکی پیدا شد که حرف و مدار پیشنهادی بنده رو تائید کرد. Laughing

ممنون از لطف و دقتت. Wink

Back to top
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 12 فروردين ماه ، 1389 12:41:14 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

راستی اینم سایت اصلی که نقشه ی منبع تغذیه رو گذاشته بود :

Back to top
jordan77
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

63831.72 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 12 فروردين ماه ، 1389 13:37:00 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من نقشه خود سایت اصلی را ساختم و جواب گرفتم

منبع تغذیه هیچ مشکلی نداره و بخوبی کار می کنه

pcb وبلاگ آقا مرتصی هم شبیه نمونه اصلی هست . پس مشکلی نداره

Back to top
mahdifah
کاربر ماهر
کاربر ماهر

1615055.42 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 12 فروردين ماه ، 1389 14:09:27 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا مرتضب بالاخره جواب داااااااااد Very Happy .آقا به خدا مشكل از پروتيوس بود آي سي tl081 اشتباه شبيه سازي ميكرد. با آي سي lf356 كه مشابهش بود عوض كردم كاملا درست شد مدار خوبه خوب كار ميكنه.آقا مرتضي دستتون درد نكنه.ببخشيد خيلي اذيتتونم كرديم.خدايي خيلي اذيت كردمتون فكنم پيش خودتون گفتين عجب اشتباهي كردم گذاشتم.بببخشيد توروخدا
Back to top
Morteza_rk
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1096070.42 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 12 فروردين ماه ، 1389 14:24:55 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خواهش می کنم ، عیبی نداره ، پیش میاد دیگه...!؟

فقط من نمی دونم چرا این دوستمون نمی تونه از مداری که ساخته جواب بگیره.

PCB که من طراحی کردم تقریبا شبیه نمونه ی اصلی هست. اما یکمی متفاوته. بهرحال کار می کنه ، منم امیدوارم که مشکل دوستمون حل بشه.

Back to top
RFBOOK
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1531550.12 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 16 فروردين ماه ، 1389 12:02:26 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

در تایید این منبع تغذیه باید بگم که من یک نمونه از اون ساختم و بخوبی کار می کنه.

Click to view this image at its original size
Click on the image to view it at its original size

Click to view this image at its original size
Click on the image to view it at its original size

خدمت سربازي تا تير Ù
Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> الکترونیک All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: